Domov » Impressum

Právne informácie

Sme radi, že ste navštívili naše stránky a zaujímate sa o naše služby a výrobky.

Rešpektujte prosím nasledujúce pokyny pre používanie internetových stránok spoločnosti Thomas.

Copyright

Na © Robert Thomas, Metall- und Elektrowerke GmbH & Co. KG, obsah a štruktúru, ako aj značky (označenie tovaru), logá, obrázky, grafiku, texty, tabuľky, zvuky, animácie a videá a ich rozmiestnenie na internetovej stránke spoločnosti Thomas sa vzťahuje autorské právo. Akékoľvek použitie bez vysloveného a písomného súhlasu majiteľa práv je neprípustné. Vzťahuje sa to najmä na rozmnožovanie, preposielanie, mikrosfilmovanie a spracovanie elektronickým systémom.

Obsah

Internetová stránka spoločnosti THOMAS a jej obsah boli zostavené čo najsvedomitejšie. Robert Thomas, Metall- und Elektrowerke GmbH & Co. KG, však neručí za aktuálnosť, správnosť a úplnosť informácií poskytnutých na tejto stránke. Robert Thomas, Metall- und Elektrowerke GmbH & Co. KG vylučuje akúkoľvek zodpovednosť za škody, ktoré sú priamo alebo nepriamo spôsobené používaním tejto internetovej stránky, pokiaľ nie sú spôsobené úmyselne, alebo hrubou nedbanlivosťou. Robert Thomas, Metall- und Elektrowerke GmbH & Co. KG si vyhradzuje právo zmeniť alebo doplniť poskytované informácie bez predchádzajúceho upozornenia, ak nie na tejto internetovej stránke uvedené inak. Za obsah stránok, ktoré sa dajú navštíviť cez odkazy na internetovej stránke spoločnosti Robert Thomas, Metall- und Elektrowerke GmbH & Co. KG Website nie je zodpovedná spoločnosť Robert Thomas, Metall- und Elektrowerke GmbH & Co. KG ale výlučne ich prevádzkovateľ.

Osobné údaje

Akékoľvek osobné údaje získané na stránke Robert Thomas, Metall- und Elektrowerke GmbH & Co. KG Website sa ukladajú, spracúvajú a využívajú výlučne iba za uvedených účelom. Robert Thomas, Metall- und Elektrowerke GmbH & Co. KG ubezpečuje, že všetky získané osobné údaje budú spracované v súlade s platnými právnymi predpismi na ochranu osobných údajov. Viac informácií o spracúvaní Vašich osobných údajov nájdete tu.

Impressum

Online služba
www.robert-thomas.sk
je službou spoločnosti:
Robert Thomas, Metall- und Elektrowerke GmbH & Co. KG,
Hellerstr. 6, D-57290 Neunkirchen
Telefón: +49 (0) 2735-788-0
Fax:+49 (0) 2735-788-659
E-Mail: info (zavináč) robert-thomas.de
Sídlo spoločnosti: Neunkirchen
Amtsgericht Siegen HRA 4941
DIČ.: DE 126576080
Osobne ručiaci spoločník
Thomas Beteiligungs-GmbH
Hellerstr. 6, D-57290 Neunkirchen
Konateľ: Paul Gerhard Thomas
Sídlo spoločnosti: Neunkirchen
Amtsgericht Siegen HRB 5562