Domov » Technológie » Technológia Aqua+

Technológia AQUA+

Nová dimenzia čistoty

AquaBOX + systém nástrekového čistenia

AquaBOX

Srdcom technológie AQUA+ je AquaBOX, špeciálna nádrž na vodu, ktorá umožňuje viazanie domáceho prachu, alergénov, peľu, nečistôt, chlpov zvierat a pachových častíc vo vode. Tento systém umožňuje vysoko účinné vysávanie bez prachového vrecka. Prachové častice sa pri vysávaní rozpustia vo vode a zachytia sa vo filtračnom boxe - prach už nemôže unikať do vzduchu v miestnosti, ale je vyliaty priamo s vodou. To je dôvod, prečo sú vysávače THOMAS s technológiou AQUA+ zvlášť prospešné pre alergikov, majiteľov domácich miláčikov a každého, kto ocení osobitnú čistotu. Okrem toho špeciálna technológia vo vysávači osviežuje a mierne zvlhčuje vzduch.

Vysávače THOMAS s technológiou AQUA+ pracujú na dobre premyslenom princípe. Vo vysávačoch sú nečistoty v nasávanom vzduchu zvlhčené vodou v systéme hubíc. Výsledkom je, že častice sú nasmerované do nádrže na vodu a viazané vo vode. Nečistoty už nemôžu unikať do vzduchu v miestnosti. Voda spolu s nimi odfiltruje aj nepríjemné pachy.

Častice prachu a alergény sa zachytia vo vode. Výsledkom je zreteľne čerstvý vzduch.

Systém nástrekového čistenia

Vysávače s technológiou AQUA+ spoločnosti THOMAS majú špeciálnu funkciu nástrekového vysávania na čistenie tvrdých podláh a odstraňovanie škvŕn z kobercov a čalúnenia. Starostlivo nanesená voda uvoľňuje nečistoty z pevných povrchov a ďalších materiálov, pričom výsledná špinavá voda sa okamžite nasáva naspäť do vysávača. Technológia sa postará o účinné vysávanie, dôkladné mokré vysávanie a osvieženie vzduchu v miestnosti v jednom kroku.

  • Vodu s čistiacim roztokom nastrieka na špinavé miesto
  • Uvoľní nečistoty z hĺbky vlákien
  • Účinne vysajte vodu aj s nečistotami

AquaBOX je pripravený na použitie len s 1 litrom vody.

Nádrž na čerstvú vodu je naplnená vodou pre funkciu nástrekového vysávania.

Ak je to potrebné, pridajte do vody čistiaci koncentrát podľa odporúčaného dávkovania.

Špina rozpustená vo vode sa nasaje do vysávača v jednom kroku.

S hlavicou na čalúnenie vyčistíte škvrny na nábytku.

Všetky nečistoty sa rozpustia vo vode a zachytia v nádrži na vodu, vďaka čomu nemôžu uniknúť naspäť do ovzdušia.

Lacné a úsporné riešenie

Ak používate vysávač s vodným filtrom, nebudete potrebovať jednorazové vrecká do vysávača. Ušetríte tak nielen peniaze, ale znížite aj množstvo vyprodukovaného odpadu.

Vysávač s s technológiou AQUA+

THOMAS AQUA + PET & FAMILY PLUS
THOMAS DryBOX AMFIBIA