Domov » Technológie » Technológia Aqua

Technológia AQUA

Vodná filtrácia pre čistotu a sviežosť vzduchu

THOMAS AquaBOX

Vysávače THOMAS s technológiou AQUA pracujú s filtračným boxom, v ktorom sa rozpúšťa prach, alergény, peľ, zvieracie chlpy a pachové častice a voda ich bezpečne absorbuje. Častice nečistôt sú navlhčené v procese vysávania a následne viazané vo vode. Tento systém má tú výhodu, že prachové častice už nemôžu unikať do vzduchu v miestnosti. Vďaka tejto technológii zaisťujú vysávače s technológiou AQUA od spoločnosti THOMAS nielen výkonné vysávanie, ale aj čistý vzduch. To je zvlášť výhodné pre ľudí s alergiami, ktorí ocenia bezprašný vzduch v miestnosti

Ako vysávače s technológiou AQUA používajú vodu pri vysávaní? Už v nasávanom vzduchu sa častice nečistôt upravujú pomocou rozprašovanej vody v hubicovom systému, privádzajú sa do nádrže na vodu a pevne sa viažu iba v jednom litri vody. Nečistoty a prach sú rozpustené vo vode, dokonca je do značnej miery zabránené tvorbe zápachu.

Častice prachu a alergény sa zachytávajú vo vode. Výsledkom je zreteľne čerstvejší vzduch.

Pri použití vysávača THOMAS s technológiou AQUA stačí, ak do filtračnej nádrže nalejete 1 liter vody.

Všetky nasávané častice prachu a nečistôt sa rozpustia vo vode a bezpečne sa zneškodnia spolu so znečistenou vodou. Do ovzdušia už nemôže uniknúť žiaden prach.

Lacné a úsporné riešenie

Ak používate vysávač s vodným filtrom, nebudete potrebovať jednorazové vrecká do vysávača. Ušetríte tak nielen peniaze, ale znížite aj množstvo vyprodukovaného odpadu.