Prečo si vybrať naše produkty

Domov » Prečo my

Čistá domácnosť je základom zdravia a pohody. Vysávače THOMAS dokážu všetko, čo očakávate od všestranného čistiaceho zariadenia. Spájajú v sebe špičkové technológie, nadštandardný výkon a praktický dizajn. Bezvreckové vysávače nemeckej kvality sú účinné pre všetky druhy nečistôt a šetrné ku každému povrchu. Vyrobené pre zdravie ľudí, ktorí si cenia kvalitu svojho života.

Zdravé prostredie pre ľudí s alergiami

Alergia na peľ, roztoče, plesne alebo domáce zvieratá môže spôsobiť, že sa váš domov stane príčinou nepríjemných zdravotných ťažkostí. Dokonca aj v prípade, ak sa o domácnosť vzorne staráte. Alergikom pomôže zamedzenie styku s alergénmi - látkami, ktoré napádajú a poškodzujú organizmus alergika.

THOMAS prichádza na trh s vysávačmi, ktoré spĺňajú potreby ľudí trpiacich alergiami. Nasávaný vzduch prejde viacstupňovou filtráciou, vďaka čomu sa alergény zachytia vo vysávači a nie sú vyfúknuté naspäť do ovzdušia. Vo vysávačoch HEPA filtre, peľové filtre a vodnú filtráciu, ktorá prečisťuje a osviežuje vzduch.

Pozrieť ponuku

Čistota v domácnosti so zvieratami

Starostlivosť o zvieratko zmení nielen vašu dennú rutinu, ale tiež spôsob, akým doma upratujete. Jednou z najväčších výziev je množstvo chlpov, ktoré sa vírením vzduchu dostanú prakticky do celej domácnosti. Niekedy sa zdá, že ani nie je možné odstrániť ich z nábytku, kobercov či oblečenia.

Vysávače THOMAS pre majiteľov zvierat sú vyrobené presne na tento účel. Vďaka špeciálnej hlavici na podlahy aj čalúnenie môžete zvieraciu srsť povysávať z akéhokoľvek povrchu. Problémom už nebudú ani odtlačky labiek v predsieni alebo neporiadok okolo misiek na žrádlo.

Pozrieť ponuku

Bezpečný domov pre najmenších

Čisté prostredie vášho domova je základom zdravia celej rodiny. Deti sa často hrajú na zemi, skúmajú každý kút domu a zaspávajú s obľúbenými plyšovými hračkami. Niet sa čo čudovať, že za deň vdýchnu oveľa viac prachu, ako dospelý človek.

Byt môže voňať čistotou, no ak je vzduch plný chemických látok, neprospieva zdraviu. Vysávače THOMAS zabezpečia nielen rýchle vysávanie kobercov, nábytku a hračiek, ale aj hygienické mokré vysávanie iba s použitím čistej vody.

Pozrieť ponuku

Rýchle a pohodlné upratovanie

Či už patríte medzi poriadkumilovných ľudí, alebo upratovanie považujete za nemilú povinnosť, s vysávačmi THOMAS bude celý proces rýchlejší a jednoduchší. Naše multifunkčné zariadenia sú prispôsobené čisteniu kobercov, čalúnenia, interiérov automobilov, tvrdých podláh aj laminátov.

Inovatívne modely vysávača THOMAS navyše nepotrebujú vrecká na prach. Systém DryBOX a AquaBOX zachytí všetky druhy nečistôt a po upratovaní budú jednoducho vyprázdnené. K vysávačom dodávame bohaté doplnkové vybavenie, vrátane štrbinových hlavíc, hlavíc na nábytok, trysky pre mokré vysávanie a čistiaceho prostriedku.

Pozrieť ponuku