O nás

Domov » O nás

THOMAS

Už 100 rokov

Značka THOMAS je lídrom medzi výrobcami vysávačov na Európskom trhu. Náš rodinný podnik pôsobí už štvrtú generáciu v Siegerlande v Nemecku. Od roku 1900 pokračujeme vo výrobe inovatívnych zariadení, ktoré uspokojujú potreby a priania našich najnáročnejších zákazníkov.

Držíme sa vysokých kvalitatívnych štandardov a férových cien, vďaka ktorým sú profesionálne vysávače THOMAS dostupné pre každého. Je samozrejmé, že vysávače THOMAS spĺňajú všetky dôležité súčasné normy z hľadiska kvality, ochrany životného prostredia a energetickej účinnosti.

100

rokov

Vyrobené v Nemecku

Či už ide o malý a praktický vysávač s vreckom a vynikajúcou high-tech výbavou,vysávač na mokré a suché vysávanie, vysávač s filtračnou technológiou AQUA+ alebo všestranný vysávač do domácnosti s deťmi, značka THOMAS garantuje prvotriednu kvalitu.

Na výrobu používame materiály získané s ohľadom na trvalú udržateľnosť a spracúvame ich pomocou najmodernejších technológií. Naše výrobky preto pravidelne vyhrávajú medzinárodné ocenenia a dosahujú vynikajúce výsledky testov.

Štvrtá generácia vysávačov THOMAS
a jej vízia:

„Nový rozmer čistoty vo vašej domácnosti”.

Vývojári v spoločnosti THOMAS boli fascinovaní nápadom z USA: vysávače, ktoré môžu vysávať nielen na sucho, ale poradia si aj s vysávaním tekutín a vlhkých nečistôt.
Spoločnosť THOMAS mala víziu ponúknuť to najlepšie zariadenie na čistenie domácnosti na celom svete. Vysávače pre majiteľov zvierat, alergikov aj rodiny s deťmi spĺňajú tie najvyššie nároky na výkon. Vyskúšajte svetovú špičku v technológiách - spoľahnite sa na vysávače THOMAS.

THOMAS - účinné nástrekové vysávanie

Vďaka inováciám ponúkame viac než len konvenčné vysávače.
Vysávače s technológiou AQUA+ spoločnosti THOMAS majú špeciálnu funkciu nástrekového vysávania na čistenie tvrdých podláh a odstraňovanie škvŕn z kobercov a čalúnenia. Starostlivo nanesená voda uvoľňuje nečistoty z pevných povrchov a ďalších materiálov, pričom výsledná špinavá voda sa okamžite nasáva naspäť do vysávača.

Centrála spoločnosti

Centrála spoločnosti Robert Thomas Metall- und Elektrowerke GmbH & Co. KG sídli spoločne s výrobou v nemeckom meste Neunkirchen. Už desiatky rokov tu pre vás vyvíjame, vyrábame a montujeme naše vysoko kvalitné vysávače.

Centrála spoločnosti Robert Thomas
Centrála spoločnosti Robert Thomas
Centrála spoločnosti Robert Thomas
Centrála spoločnosti Robert Thomas