O nás

Domov » O nás

THOMAS

Už 100 rokov

Značka THOMAS je lídrom medzi výrobcami vysávačov na Európskom trhu. Náš rodinný podnik pôsobí už štvrtú generáciu v Siegerlande v Nemecku. Od roku 1900 pokračujeme vo výrobe inovatívnych zariadení, ktoré uspokojujú potreby a priania našich najnáročnejších zákazníkov.

Držíme sa vysokých kvalitatívnych štandardov a férových cien, vďaka ktorým sú profesionálne vysávače THOMAS dostupné pre každého. Je samozrejmé, že vysávače THOMAS spĺňajú všetky dôležité súčasné normy z hľadiska kvality, ochrany životného prostredia a energetickej účinnosti.

100

rokov

Vyrobené v Nemecku

Či už ide o malý a praktický vysávač s vreckom a vynikajúcou high-tech výbavou,vysávač na mokré a suché vysávanie, vysávač s filtračnou technológiou AQUA+ alebo všestranný vysávač do domácnosti s deťmi, značka THOMAS garantuje prvotriednu kvalitu.

Na výrobu používame materiály získané s ohľadom na trvalú udržateľnosť a spracúvame ich pomocou najmodernejších technológií. Naše výrobky preto pravidelne vyhrávajú medzinárodné ocenenia a dosahujú vynikajúce výsledky testov.

Štvrtá generácia vysávačov THOMAS
a jej vízia:

„Nový rozmer čistoty vo vašej domácnosti”.

Vývojári v spoločnosti THOMAS boli fascinovaní nápadom z USA: vysávače, ktoré môžu vysávať nielen na sucho, ale poradia si aj s vysávaním tekutín a vlhkých nečistôt.
Spoločnosť THOMAS mala víziu ponúknuť to najlepšie zariadenie na čistenie domácnosti na celom svete. Vysávače pre majiteľov zvierat, alergikov aj rodiny s deťmi spĺňajú tie najvyššie nároky na výkon. Vyskúšajte svetovú špičku v technológiách - spoľahnite sa na vysávače THOMAS.

THOMAS - účinné nástrekové vysávanie

Vďaka inováciám ponúkame viac než len konvenčné vysávače.
Vysávače s technológiou AQUA+ spoločnosti THOMAS majú špeciálnu funkciu nástrekového vysávania na čistenie tvrdých podláh a odstraňovanie škvŕn z kobercov a čalúnenia. Starostlivo nanesená voda uvoľňuje nečistoty z pevných povrchov a ďalších materiálov, pričom výsledná špinavá voda sa okamžite nasáva naspäť do vysávača.

Centrála spoločnosti

Centrála spoločnosti Robert Thomas Metall- und Elektrowerke GmbH & Co. KG sídli spoločne s výrobou v nemeckom meste Neunkirchen. Už desiatky rokov tu pre vás vyvíjame, vyrábame a montujeme naše vysoko kvalitné vysávače.

Centrála spoločnosti Robert Thomas
Centrála spoločnosti Robert Thomas
Centrála spoločnosti Robert Thomas
Centrála spoločnosti Robert Thomas

Spokojní majitelia vysávača Thomas

Vysávač Thomas je spoľahlivý pomocník do každej domácnosti, kde sa vždy niečo deje. Presvedčili sa o tom aj mnohé známe osobnosti. Sledujte náš Instagram, kde nájdete mnohé recenzie a podrobné návody na používanie.

Recenzie

@Canisandjoy

V skratke… Thomas DryBOX Amfibia je výkonný pomocník pri boji so špinou – zvládne poriadnu nálož psích aj mačacích chlpov, blata, listov či piesku. Využije ho každý – nielen psíčkari, či majitelia mačiek. Ale je pre nich obzvlášť vhodný a takisto aj pre alergikov.

Viki Ráková

Po prvom použití som bola veľmi prekvapená, čo všetko skrýva náš dom a hlavne naša podlaha! Keďže všetka tá nečistota z podlahy ide priamo do nádrže s vodou. Máme doma o 80 % menej prachu, úplne iný vzduch, v pohode vysávam, aj keď svieti slnko, lebo už nelieta všade prach, a podlaha je čistá.

@my.little.hapiness

Zaručený spôsob ako sa zbaviť psích chlpov v domácnosti (na dobu určitú) je práve vysávanie s THOMAS AQUA+ PET & FAMILY PLUS.